چهارمین پیش نشست همایش بین المللی فقه و تربیت


ارسال شده در تاریخ :
چهارمین پیش نشست همایش بین المللی فقه و تربیت

به گزارش روابط عمومی نمایندگی جامعةالمصطفی العالمیه در خراسان، چهارمین پیش نشست همایش بین المللی فقه و تربیت با عنوان " مقدمه ای بر تبیین نظام روش‌های تربیتی در فقه تربیتی گونه‌شناسی روش‌های تربیتی" در تاريخ هفتم تيرماه 1401 در مجتمع آموزش عالی خواهران نمایندگی المصطفی در خراسان برگزار شد


به گزارش روابط عمومی نمایندگی جامعةالمصطفی العالمیه در خراسان، چهارمین پیش نشست همایش بین المللی فقه و تربیت با عنوان  " مقدمه ای بر تبیین نظام روش‌های تربیتی در فقه تربیتی گونه‌شناسی روش‌های تربیتی" در مجتمع آموزش عالی خواهران نمایندگی المصطفی در خراسان برگزار شد.

 

در این نشست که با حضور حجت الاسلام والمسلمین هادی عجمی مدرس و نویسنده فقه تربیتی و فرهنگی و با حضور طلاب خواهر برگزار گردید حجت الاسلام والمسلمین عجمی تصریح کرد: روش‌های تربیت را به‌گونه‌های مختلفی می‌توان مطرح کرد. این گونه‌ها برپایه حالات و خصوصیات روش‌ها شکل می‌گیرد و این ویژگی‌ها، پایه‌ای برای دسته‌بندی روش‌های تربیتی هستند. 

وی در ادامه مهمترینِ دسته بندی های روش های تربیتی را برپایه ساحات، بسترهای تربیتی، مراحل تربیت، مصرح و غیر مصرح بودن، برپایه تمهیدی و مستقیم بودن، جنس روش‌ها و نیز هدف و نتیجه معرفی و به تشریح هریک از این دسته بندی ها پرداخت.

 ISC


۰۱۲۱۱-۱۱۴۷۷


 فایل های مورد نیاز

دستور العمل مقاله فارسی
   
   
فونت های مورد نیاز

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.4)