| اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

آغاز به کار سامانه ثبت نام و دریافت مقالات

راهنمای فرآیند ثبت نام در سایت و ارسال مقاله به «چهارمین کنگره بین المللی بزرگداشت تبیین مقام علمی و معنوی بانو مجتهده امین»
(برای مطالعه به ادامه مطلب مراجعه کنید.)

به اطلاع کلیه مخاطبین و کاربران گرامی که قصد ثبت نام و ارسال مقاله به «چهارمین کنگره بین المللی بزرگداشت تبیین مقام علمی و معنوی بانو مجتهده امین» را دارند، می رساند؛ این عزیزان می بایست پس از ورود به صفحه آغازین سایت همایش، بر روی گزینه ورود به سامانه کاربران که در بالای صفحه آغازین سایت قرار گرفته کلیک کرده تا به صفحه ثبت نام هدایت شوند.

سپس با ورود به صفحه ثبت نام نسبت به درج مشخصات و تکمیل موارد خواسته شده از جمله: کد ملی، شماره تماس، رایانامه معتبر، انتخاب رمز ورود و... اقدام نمایند. پس از انجام این فرآیند و کلیک بر روی گزینه ثبت نام در سیستم تنها در صورتی که اطلاعات کاربر به صورت صحیح و معتبر وارد شده باشد با ارسال لینک فعالسازی از طرف سیستم به آدرس رایانامه وارد شده، ثبت نام تکمیل خواهد شد.(کاربران در صورت عدم ارسال لینک فعالسازی در جعبه اصلی رایانامه، حتما قسمت هرزنامه را نیز بررسی کنند.)

پس از دریافت لینک فعالسازی و کلیک بر روی آن، کاربر به صفحه ورود به کنترل پنل کاربران منتقل می شود و می تواند با درج ایمیل و رمز ورود که در مرحله قبل انتخاب کرده به پنل کاربری خود دسترسی پیدا کند. پس از ورود به صفحه شخصی کاربر می تواند نسبت به ارسال چکیده مقاله، اصل مقاله، مدارک شناسایی درخواستی، فیش بانکی و... اقدام کند.

شایان ذکر است ارسال مقاله تنها به صورت فایل فشرده امکانپذیر است و در صورت عدم رعایت این موضوع، سیستم به صورت خودکار مقاله را بارگذاری نخواهد کرد و طبعا مقالاتی که در سیستم بارگذاری نشده باشند غیرقابل پیگیری خواهند بود.

ضمنا کاربران می توانند جهت دانلود نرم افزار فشرده ساز به لینک زیر مراجعه نمایند و پس از بارگیری و نصب نرم افزار نسبت به فشرده سازی فایلهای ارسالی اقدام نمایند.
برای دانلود نرم افزار فشرده ساز 7zip با حجم 1.57 مگابایت بر روی دانلود کلیک کنید:
دانلود

همچنین کاربران در صورت داشتن هرگونه ابهام و سوال پیش از پیگیری و تماس می توانند سوالات معمول را از
صفحه راهنما به آدرس روبرو مطالعه نمایند: راهنمای استفاده از کنترل پنل کاربران

در پایان و در صورت داشتن هرگونه مشکل فنی در ارسال ایمیل، دسترسی به پنل کاربری، ارسال مقاله و... می توانید موضوع را از طریق رایانامه ( torkaman84@yahoo.com ) اطلاع رسانی و پیگیری نمایید.
 


بازگشت1397/05/20
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !
e.nayeri     1397/05/20   05:57:00
باسلام
همايش صرفا مقاله را پذيرا هست و يا در صورتي كه مطالب در حد كتاب نوشته شود هم مي پذيرد؟؟
هم اينكه در صورتي كه در بررسي آراء بانو امين با شخصيت ديگر مقايسه اي كار شده باشد هم قبول است؟؟